addalert addcircleoutline addlocation add arrow-down-left arrow-down-right arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up-right arrow-up ascent assessment bin bookmarkoutline calendar-add calendar camera caret-down caret-left caret-right caret-up check chevron-down chevron-right clock close cloud-upload cog collectionsbookmark content-view-grid content-view-list datacheckerflag1 datadownload data-upload descent directions expandhorizontal expand-horizontal-2 expand-horizontal expand-vertical eye-off eye fileadd1 filecopy filenew2 filestatisticadd2 filetaskssubtract file-images-upload fullscreenexit gauge groupadd heart home infooutline info link list-number location-pin lock logout map mobile morevertical mylocation navigateprevious navigation-drawer nearme noteadd pen pencil-write pencil personoutline pindrop place playcirclefilled playlistaddcheck power-button publish refresh remove return routes-favourites scissors search share starhalf staroutline star supervisoraccount synchronize2 text-redo time-upload timeline timer track-route trendingflat trendingup user-add users visibility vote-star-banner warning zoomin badge1 medal3 medal5 starbanner starcircle starsubtract

Caorle - kolem pobřeží

12 km Distanz
0 m Aufstieg
0 m Abstieg

(0 Bewertungen)

http://www.inlinemap.net/en/route/122117-italie-2/#/z14/45.6055715,12.8850746/terrain 

Jedna z mých tras na dovolené v italském městě Caorle.

Vyjížďková trasa od hotelu po viale Santa Marghenta kolem tenisových kurtů a fotbalového stadionu až na via Adige až k přívozu, kam přijíždějí lodě a převozník převáží auta chodce i bruslaře na druhý břeh do Porto Santa Margherita.

Spátky po via Tagliamento, viale Santa Marghenta, via Roma a viale Madonna dell'Angelo až ke kostelíku (když se jede přes hráz kolem kostelíka tak se jede po cca 0,7m řiroké cestě, která je 1,5m nad hlavní cestou pád by celkem bolel)

Dále se jede kolem luxusních hotelů na Lungomare Trieste. Dál po Viale dei Cacciatori kolem lagun. Na zpátek se dá zvolit cesta stejná a nebo vyznačená nepojmenovaná. Dále bych doporučoval jet od koce viale Falconera podle trasy, jede se kolem sportovních hal, veletrhů (konají se kazdý víkend) a kolen aquaparku.

Na spátek se jede kolem přístavu na via Delia Bosega. Na rozhraní Piazza Leonardo da Vinci a viale Buonarroti je samoobsluha kde se dají koupit potraviny (někdy levněji než v supermarketu, který je hned za rohem hotelu).

K hotelu se dojede z druhé strany, v posledním úseku trasy jezdítrochu víc aut. Trasa se dá různě upravovat jednotlivé části mapy vyznačím jako samostatné tasy.


0,0
(0)


icon-helpcenter
icon-helpcenter
icon-helpcenter
Bikemap Newsletter
Top