addalert addcircleoutline addlocation add arrow-down-left arrow-down-right arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up-right arrow-up ascent assessment bin bookmarkoutline calendar-add calendar camera caret-down caret-left caret-right caret-up check chevron-down chevron-right clock close cloud-upload cog collectionsbookmark content-view-grid content-view-list datacheckerflag1 datadownload data-upload descent directions expandhorizontal expand-horizontal-2 expand-horizontal expand-vertical eye-off eye fileadd1 filecopy filenew2 filestatisticadd2 filetaskssubtract file-images-upload fullscreenexit gauge groupadd heart home infooutline info link list-number location-pin lock logout map mobile morevertical mylocation navigateprevious navigation-drawer nearme noteadd pen pencil-write pencil personoutline pindrop place playcirclefilled playlistaddcheck power-button publish refresh remove return routes-favourites scissors search share starhalf staroutline star supervisoraccount synchronize2 text-redo time-upload timeline timer track-route trendingflat trendingup user-add users visibility vote-star-banner warning zoomin badge1 medal3 medal5 starbanner starcircle starsubtract google facebook email eye-open

Pěší pochod Rytíře Zbyhoně (23km)

23 km Distance
510 m Ascent
510 m Descent

(0 ratings)

POPIS TRATI

Start u kulturního domu na Úhlejově, dále po místní komunikaci jihozápadně do osady Brodek, zde vpravo na konec obce a lesní cestou k Chroustovské skále. Zde po silnici do obce Chroustov a u hasičské zbrojnice vlevo na konec obce. Zde polní cestou k osadě Lukaveček, kde pokračujeme vlevo přes potok do kopce k obci Borek.

V Borku u zvonice pokračujeme rovně Kalským údolím do Kalu, dále po červené turistické značce přes Bystrý mlýn ke kamennému křížku(samokontrola), kde se napojíme na trasu 18 km. Zde se dáme vpravo po červené tur. značce polní cestou až k turistickému rozcestníku před obcí Zvičina., dále po silnici na vrchol ZVIČINY a červené turistické značce lesem východním směrem okolo Masarikovy studánky k hotelu  Pod Zvičinou.

Z tohoto místa trasa pokračuje do kopce jihozápadním směrem po červené tur. značce do Zvičinského sedla a zde po modré turistické značce jižně do obce Třebihošť  k restauraci  U Lípy.

Z tohoto místa  vpravo po silnici okolo  místního  hřbitova k Šušpárku -  k místu bývalého  kamenného hrádku rytíře  Zbyhoně a dále ke křižovatce v osadě Brodek. Zde odbočíme vpravo k cíli u kulturního domu.


0.0
(0)icon-helpcenter
icon-helpcenter
icon-helpcenter
Bikemap Newsletter
Top