Červnová cyklojízda k řece

0.0
(0)
  Uploaded 4 years ago

12 km Distance
70m Ascent
150m Descent


V Praze máme Vltavu, máme svůj styl života, svá oblíbená místa, máme svůj Bajkazyl. Pojeďme si jej a pohostinost jeho osádky společně užít na závěr červnové cyklojízdy ve čtvrtek 21. června. Shon jarních úkolů vyměňme alespoň na chvíli za bezstarostnou jízdu, na jejímž konci nás čeká večerní posezení u Vltavy, pochoutky z pro nás přistaveného grilu a od 21 hodin koncert kapely Please the Trees. Celý týden navíc probíhá na Náplavce testování veřejných městských kol, jaká bychom si asi všichni přáli po celé Praze. Autoři a podporovatelé projektu NiKOL nám sdělí aktuální info ohledně možnostech fungování takových kol v Praze. Budete si je moct i vyzkoušet a podepsat petici za jejich zavedení. 

Info o cyklojízdách na www.cyklojizdy.cz
Info o NiKOL na http://www.facebook.com/nikol.prahaThere are no similar routes.

About Bikemap

Bikemap is the world's biggest collection of cycle routes. Create your perfect bike route with the online cycle route planner and get our mobile apps for simple navigation, route tracking and for finding popular cycle routes near you.

Ride this route with the free Bikemap apps

Get the Bikemap app for your mobile to ride Červnová cyklojízda k řece, to record your own routes and to share them with a thriving online community of cyclists.

Download Bikemap on the App Store
Get Bikemap on Google Play