silnička Kuřim-Bitýška-Lažánky-Deblín-Tišnov-Železné-Unín-Drásov-Kuřim 70km

0.0
(0)
  Uploaded 7 years ago

69 km Distance
800m Ascent
800m Descent

Trasa, kde nepotkáte moc aut se dvěma delšími stoupáními, kterým vévodí za Veverskou Bitýškou Lažánky, hned na začátku se svými cca 20%, pokračující táhlým, ale už mírnějším stoupáním do Braníškova otevřenou krajinou. Za Braníškovem následuje asi 10km sjezd do Tišnova během kterého můžete nazpět načerpat ztracené síly.:) Potom je to zase pořád táhle nahoru cca 10km až za Bukovice. Potom se na krátké rovince můžete psychicky připravit na poslední kratší stoupání do Unína a pak už jen fičíte dolů, respektive po rovince až domů.

V případě, že si tuto trasu dáte sólo a sem tam Vám foukne větřík, dokáže být pěkně výživná. ;-) Hodí se na pěknou odpolední vyjížďku ve všední dny.There are no similar routes.

About Bikemap

Bikemap is the world's biggest collection of cycle routes. Create your perfect bike route with the online cycle route planner and get our mobile apps for simple navigation, route tracking and for finding popular cycle routes near you.

Ride this route with the free Bikemap apps

Get the Bikemap app for your mobile to ride silnička Kuřim-Bitýška-Lažánky-Deblín-Tišnov-Že..., to record your own routes and to share them with a thriving online community of cyclists.

Download Bikemap on the App Store
Get Bikemap on Google Play