Tschagguns - Latschau - Vadans - Schruns

0.0
(0)
  Uploaded 6 years ago

25 km Distance
900m Ascent
900m Descent

Trasa začíná od kempu a poměrně brzy začíná stoupání (po pár desítkách metrech). Celá trasa vede po vyznačených "Montafon-cyklostezkách" většinou číslo 6.po prvním stoupání mezi chaloupkami a pastvinami se dostanete k nádrži "Latchau", i cestou sem je cesta v jednom úseku mimo silnici, po trávě a dost prudká - pár desítek metrů, pak se opět napojuje na silnici. Od Latchau (kde je lanovka), za elektrárnou, začíná prudčí stoupání (10%) a dlouhou dobu až na první mezistanici lanovky, kde je i občerstvení a vrchol celé trasy. Většina trasy pod lanovkou je zároveň sjezdovka. Od mezistanice  lanovky se pak kousek vrátíte po sjezdovce, kterou jste před tím vyjeli a podle značení trasy "6a" přejedete na neurovnaný terén - pokračování trasy 6, kde opět pokračuje sjezd směrem do Vandans, kde se pak opět napojíte na cyklostezku vedoucí údolím až do Schrunsu.There are no similar routes.

About Bikemap

Bikemap is the world's biggest collection of cycle routes. Create your perfect bike route with the online cycle route planner and get our mobile apps for simple navigation, route tracking and for finding popular cycle routes near you.

Ride this route with the free Bikemap apps

Get the Bikemap app for your mobile to ride Tschagguns - Latschau - Vadans - Schruns, to record your own routes and to share them with a thriving online community of cyclists.

Download Bikemap on the App Store
Get Bikemap on Google Play