BB-Klimczok-Błatnia-Bystra-Kotarz-ChataWToma-Szczyrk
<p>Piękna trasa, 60km+, 1900m przewyższeń, choć mój Polar zarejestrował mniej. Jechaliśmy 10h od 9:30 do 19:30, z przystankami na Błatniej, w poszukiwaniu dentki w Bystrej i na zasłużony obiad z widokiem na Golgote na Kotarzu. Jak to w tej części Beskidów dużo kamieni, ale do przejechania, na hardzie też. Dwa razy wpychanie rowera na górę, a tak to dużo pieknych, widokowych szutrów, ciekawych singli, szczegolnie jeden, z wystawką na N-W, z Kotarza pod Klimczok. (data: 2017.07.09)</p>
BB-Klimczok-Błatnia-Bystra-Kotarz-ChataWToma-Szczyrk