Super sjezd od Obřích postelí
Trasa rowerowa rozpoczynająca się w Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy.
Przegląd
O tej trasie
Tentorkát jsem vyjel opět klasicky pozadu ke šroťáku, tam na hlavní a u lesoškolek kolem chátrajícího zámečku směr Zdechovice. Oproti modrý dost o ničem cesta! U ruhého rybníka jsem se napojil zase na starou známou modrou, která mě vyvedla ke skládce a čističce. Pak do vesnice s malou odbočkou po cestě ke skládce, která ale končila po pár metrech u plotu, lesu a pole. Takže zpět a po silnici na náves a po staré známé cestě do Morašic (po silnici). Zde mě už včera lákala odbočka doprava do lesa. Zajel jsem tam, vyškrábal se poměrně vysoko, ale opět cesta ukončena, tentokrát mezi mladými stromky. Odměnou mi byl ale super sjezd zpátky na silnici Zde.-Mo. Druhá obočka mezipole směr do lesa byla úspěšnější, ale o to méně zajímavá. Po klasický dvojkolejce jsem dojel až na modrou, kousek pod Obří postele. Takže jsem se dal doleva a po po krátkém stoupání byl u turistického ukazatele. Vzal jsem to doprava dolů kolem Obřích postelí a POZOR, tohle byl nejlepší úsek celé cesty. ÚZKÁ STRMÁ CESTA PLNÁ KAMENŮ NA SKOKY A JINÉ VÝMOLY S DOBROU RYCHLOSTÍ, ŽÁDNÉ ŠLAPÁNÍ, ALE JEN SJEZD. Po téhle cestě se dá vrátit kolem samoty až na náves do Zdechovic, ale já to vzal dole doleva, kde jsem viděl stopy od krosky a dojel na místo, které vypadá jak zarostlá sjezdovka. Cesta dál vede do Zbraněvsi a na hlavní silnici (Pce-KH). Tam byl ale těžební kamion, tak jsem to otočil a vzal sešupem po "sjezdovce" - kde to po okraji, kterej nebyl tak zarostlej šlo. Dojel jsem však do zarostlých močálů a byl rád že se prodrápal pěšky až pod samotu Katovnu a tím se defakto vrátil na cestu, kterou jsem opustil po tom skvělým sešupu z Obřích postelí. Zpátky do vesnice a po silnici směr Spytovice. Na křižovatce, která do Řečan, jsem se dal na opačnou stranu, tedy doprava a jel po včerejší trase mezi pastvinami krav na Katovec a odsud přes hlavní silnici podél lesa na silnici a po pár metrech zase doleva do lesa až k cílu lese u Motorestu. Přes hlavní na nádraží do podchodu, vyběhnout si po schodech s kolem v ruce a pak kolem Jitřenky, za ní doleva a zpět za nádr a odsud vnější stranou kolem protihlukovky, trocha roští a pak zpátky na cestičku pro pěší co vede kolem trati. K rybníku a šup domů.
- -:--
- Czas
- 16,5 km
- Dystans
- 167 m
- Przewyższenia
- 164 m
- Spadek
- ---
- Śr. Prędkość
- ---
- Maks. wysokość
Najważniejsze punkty trasy
Punkty zainteresowania na trasie
Interesujące miejsce po 3,8 km
Sem nejezděte, nikam to nevede!
Interesujące miejsce po 10,4 km
Pozor močál, nedoporučuji jezdit dolů po "sjezdovce", ikdyž to láká, dole čeká brodění se až k cestě. Na gumáky to není, ale za měsíc to bude zarostlý až běda.
Kontynuuj z Bikemap
Użyj, edytuj lub pobierz tę trasę rowerową
Chcesz przejechać trasę Super sjezd od Obřích postelí lub dostosować ją do swojej wycieczki? Oto, co możesz zrobić z tą trasą na Bikemap:
Darmowe funkcje
- Zapisz tę trasę jako ulubioną lub w kolekcji
- Skopiuj i zaplanuj swoją wersję tej trasy
- Synchronizuj swoją trasę z Garminem lub Wahoo
Funkcje Premium
3 dni bezpłatnej wersji próbnej lub jednorazowa opłata. Dowiedz się więcej o Bikemap Premium.
- Nawiguj po tej trasie na iOS i Androidzie
- Eksportuj plik GPX / KML tej trasy
- Stwórz swój własny wydruk (wypróbuj za darmo)
- Pobierz tę trasę do nawigacji offline
Odkryj więcej funkcji Premium.
Uzyskaj Bikemap PremiumOd naszej społeczności
Řečany nad Labem: Inne popularne trasy rozpoczynające się tutaj
- Údolní nádrž Vrchlice, Malešov,Sion,
- Dystans
- 70,4 km
- Przewyższenia
- 622 m
- Spadek
- 611 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Číhošť - geografický střed ČR
- Dystans
- 86,3 km
- Przewyższenia
- 774 m
- Spadek
- 754 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Okruh přes Kladruby
- Dystans
- 32,8 km
- Przewyższenia
- 140 m
- Spadek
- 139 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Kladruby, Radovesnice, Krakovany, Chvaletice
- Dystans
- 46,4 km
- Przewyższenia
- 204 m
- Spadek
- 191 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Zdechovice - Bor u Skutče
- Dystans
- 68,5 km
- Przewyższenia
- 481 m
- Spadek
- 273 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Fucking FebioFest - Obří postele/Obří prdele
- Dystans
- 13,8 km
- Przewyższenia
- 151 m
- Spadek
- 153 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Vápenný Podol
- Dystans
- 61,6 km
- Przewyższenia
- 672 m
- Spadek
- 688 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
- Zdechovice, Lichnice, Žleby, Žehušice, Zdechovice
- Dystans
- 53,5 km
- Przewyższenia
- 614 m
- Spadek
- 583 m
- Lokalizacja
- Řečany nad Labem, Pardubický kraj, Czechy
Otwórz ją w aplikacji