16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)

Trasa rowerowa rozpoczynająca się w Bratysława, kraj bratysławski, Słowacja.

Przegląd

O tej trasie

4

Z Bratislavy je pro změnu přikázaný úsek, a to přes cyklostezku na Devín, Devínská Nová Ves, Zohor, Láb a Plavecký Štvrtok, potom se pokračuje po námi zvolené trase - Malacky, Velké Leváre, Moravský Svätý Ján, dál buď přes Rakousko - Hohenau an der March, Rabensburg, Bernhardsthal, potom na Břeclav, Charvatská Nová Ves - Lednice nebo na Kúty - Lanžhot - Břeclav.

Další varianta je zase přes Rakousko, a to z Hohenau an der March do Hausbrunn přes Altlichentwarth do Katzelsdorfu, dál přes Valtice do Lednice. Z Katzelsdorfu do Valtic vede nová silnička a auta tam můžou do 7,5 t.

  • V obci Bernhardsthal je zkratka (po prudké levotočivé zatáčce rovně; vpravo podél vodní plochy) kolem železnice až do Poštorné. Zde je úzká cyklostezka - viz obr. (před Poštornou začíná se zhoršujím se povrchem a ztrátou kvalitního asfaltu lehce šotolinovatět - 6km úsek). Nebo se tahle blbá cyklostezka objede (zajížďka) přes Reintal.  

Nejrozumnější varianta asi nakonec bude s Moravského sv. Jána přes Kúty, Lanžhot, Břeclav.

Z Lednice přes Nejdek, Bulhary, Milovice, Pavlov do Dolních Věstonic. Ve Věstonicích před mostem přes přehradu odbočit na cyklostezku (uzavřena závorou, délka 3 km) která se napojuje na hlavní komunikaci do Pasohlávek (přes ten druhý delší most přes přehradu). Auto si to objede přes Horní Věstonice a pak na hlavní se vrátí zpátky směr Brno.

-:--
Czas
132,7 km
Dystans
314 m
Przewyższenia
278 m
Spadek
---
Śr. Prędkość
---
Maks. wysokość
Marek Fajstavr
Marek Fajstavr

utworzono 9 lat temu temu

Zdjęcia trasy

Zdjęcie 1 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”Zdjęcie 2 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”Zdjęcie 3 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”Zdjęcie 4 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”Zdjęcie 5 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”Zdjęcie 6 trasy Bikemap „16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)”

Jakość trasy

Typy dróg i nawierzchnie na trasie

Kontynuuj z Bikemap

Użyj, edytuj lub pobierz tę trasę rowerową

Chcesz przejechać trasę 16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp) lub dostosować ją do swojej wycieczki? Oto, co możesz zrobić z tą trasą na Bikemap:

Darmowe funkcje

Funkcje Premium

3 dni bezpłatnej wersji próbnej lub jednorazowa opłata. Dowiedz się więcej o Bikemap Premium.

Odkryj więcej funkcji Premium.

Uzyskaj Bikemap Premium

Od naszej społeczności

Bratysława: Inne popularne trasy rozpoczynające się tutaj

Otwórz ją w aplikacji