Premium Badge Aus dem App Store herunterladen Hol dir Bikemap auf Google Play Turn-by-Turn-Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Individueller Fahrradcomputer Routen-Export Route Previews Sturzerkennung Premium Support

Radroute in Fordon, Woiwodschaft Kujawien-Pommern, Polen

Most na Wiśle - Myślęcinek

0
Diese Route in Bikemap Web öffnen

Diese Route in Bikemap Web öffnen

11 km
Distanz
103 m
Aufstieg
50 m
Abstieg
-:-- h
Dauer
-- km/h
ø-Tempo
--- m
Max. Höhe

Über diese Route

Trasa rozpoczyna się na Moście, następnie skręca w ul. Fordońską, Brzechwy, Akademicką. Na Fordońskiej panuje zwykle duży ruch, ale droga jest dwupasmowa i w miarę bezpiecznie można się po niej poruszać. Na Akademickiej zwykle ruch jest pomijalny i można bez obaw pruć jezdnią. Za rondem (świeżo po remoncie) trzeba skręcić w ulicę Witeckiego (uwaga! można przeoczyć!), a potem wziąć pierwszą w lewo w Berlinga. Następnie pierwszą w prawo w Fiedlera. Wszystko to to boczne, dojazdowe uliczki. Na Twardzickiego jest strasznie chujowa ścieżka rowerowa. Szosowcom zalecam ją pierdolić, pozostali mogą się przemęczyć. Potem trzeba skręcić w prawo w Teski i pierwszą w lewo w Barłomieja z Bydgoszczy i potem trzeba jechać caaały czas prosto. Barłomieja przechodzi w ul. Pod Skarpą i biegnie obrzeżami Bydgoszczy wzdłuż . Ruch tam zwykle nie jest duży, ale należy zachować ostrożność, bo droga nia ma pobocza. Na lewo widać Las Gdański. Na skrzyżowaniu, po przecięciu strumyka należy skręcić w lewo w ulicę Zamczysko. Tuż przed przecięciem krajowej piątki na prawo od drogi, na wzniesieniu znajdowało się dawniej warowne grodzisko. Można tam wleźć i spojrzeć na wszystko z góry. Po przecięciu ul. Gdańskiej wjeżdżamy do Myślęcinka.

Diese Fahrradroute ist ideal für: Rennrad MTB Citybike

Du fährst auf folgendem Untergrund: Asphaltiert

Passe diese Fahrradroute mit dem Bikemap-Routenplaner an.

Mach sie zu deiner!

Du kannst diese Route als Vorlage in unserem Fahrrad-Routenplaner verwenden, damit du nicht bei Null anfangen musst. Passe sie nach deinen Bedürfnissen an, um deine perfekte Radtour zu planen.