Facebook Instagram Twitter YouTube Premium Badge Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps 3D-Routenvorschau Sturzerkennung Premium Support Route

Karniowice - dolina Bolechowicka - dolina Kobylańska - Karniowice

7 km Distanz
223 m Aufstieg
229 m Abstieg

(2 Bewertungen)

Trasa piesza dla małych dzieci: Karniowice - dolina Bolechowicka - dolina Kobylańska - Karniowice

1. Trasa z Karniowic do Doliny Bolechowickiej prowadzi przyjemnymi pieszymi traktami, a dzięki temu robiąc pętle nie trzeba wracać się do Bolechowic długim asfaltem.

2. Gdy wychodzimy szlakiem na polane odbijamy ze szlaku na polną drogę między lasem i polem i dzięki temu omijamy odcinek prowadzący częściowo przez tereny objęte wycinką lasu, które są strasznie zapylone przez zniszczenie gruntu podczas wycinki. Ominięty fragment nie jest jakoś bardzo ciekawy i dłuższy więc niewiele tracimy.

3. W restauracji Sen o Dolinie można potem z dzieciakami coś przekąsić.

4. Powrót z Kobylan do Karniowic prowadzi już normalną asfaltową ulicą bez pobocza o licznym ruchu samochodowym, ale ten odcinek jest dosyć krótki. Alternatywa to trasa w ulicę Nad Potokiem, a potem ostry podjazd na Gaj Kobylański i potem spokojne zejście do Karniowic. Idzie się po asfalcie, prawie 2x dłużej, z mocnym przewyższeniem, ale prawie bez ruchu samochodowego.


5,0
(2)