Premium Badge Aus dem App Store herunterladen Hol dir Bikemap auf Google Play Turn-by-Turn-Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Individueller Fahrradcomputer Routen-Export Route Previews Sturzerkennung Premium Support

Radroute in Pressburg, Bratislavský kraj, Slowakei (Slowakische Republik)

16. Bratislava (hrad) - Lednice (zámek) - Pasohlávky (Autokemp)

2
Diese Route in Bikemap Web öffnen

Diese Route in Bikemap Web öffnen

133 km
Distanz
314 m
Aufstieg
278 m
Abstieg
-:-- h
Dauer
-- km/h
ø-Tempo
--- m
Max. Höhe

Über diese Route

Z Bratislavy je pro změnu přikázaný úsek, a to přes cyklostezku na Devín, Devínská Nová Ves, Zohor, Láb a Plavecký Štvrtok, potom se pokračuje po námi zvolené trase - Malacky, Velké Leváre, Moravský Svätý Ján, dál buď přes Rakousko - Hohenau an der March, Rabensburg, Bernhardsthal, potom na Břeclav, Charvatská Nová Ves - Lednice nebo na Kúty - Lanžhot - Břeclav.

Další varianta je zase přes Rakousko, a to z Hohenau an der March do Hausbrunn přes Altlichentwarth do Katzelsdorfu, dál přes Valtice do Lednice. Z Katzelsdorfu do Valtic vede nová silnička a auta tam můžou do 7,5 t.

* V obci Bernhardsthal je zkratka (po prudké levotočivé zatáčce rovně; vpravo podél vodní plochy) kolem železnice až do Poštorné. Zde je úzká cyklostezka - viz obr. (před Poštornou začíná se zhoršujím se povrchem a ztrátou kvalitního asfaltu lehce šotolinovatět - 6km úsek). Nebo se tahle blbá cyklostezka objede (zajížďka) přes Reintal.  

Nejrozumnější varianta asi nakonec bude s Moravského sv. Jána přes Kúty, Lanžhot, Břeclav.

Z Lednice přes Nejdek, Bulhary, Milovice, Pavlov do Dolních Věstonic. Ve Věstonicích před mostem přes přehradu odbočit na cyklostezku (uzavřena závorou, délka 3 km) která se napojuje na hlavní komunikaci do Pasohlávek (přes ten druhý delší most přes přehradu). Auto si to objede přes Horní Věstonice a pak na hlavní se vrátí zpátky směr Brno.

Diese Fahrradroute ist ideal für: Rennrad

Du fährst auf folgendem Untergrund: Asphaltiert

Fotos von der Route

Passe diese Fahrradroute mit dem Bikemap-Routenplaner an.

Mach sie zu deiner!

Du kannst diese Route als Vorlage in unserem Fahrrad-Routenplaner verwenden, damit du nicht bei Null anfangen musst. Passe sie nach deinen Bedürfnissen an, um deine perfekte Radtour zu planen.