Facebook Instagram Twitter YouTube Premium Badge Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps 3D Route Preview Fall Detection Premium Support Route

Tour de Kanie Helenowskie :D

21 km Distance
19 m Ascent
30 m Descent

(0 ratings)

1. Plac Zawiszy - Ursus

Od Placu Zawiszy jedziesz przy Alejach Jerozolimskich - tam są ścieżki rowerowe. Najpierw jedziesz nimi po lewej stronie, ale przejedź na prawą później i jedź po prawej stronie Alej, ścieżką, aż do Ursusa - do tego wielkiego skżyżowania z Łopuszańską!

2. Ursus - Piastów

skręcasz w Kleszczową, później w Ryżową, Dzieci Warszawy, a potem Walerego Sławka i jedziesz prosto, prosto tą ulicą po łuku, aż do Regulskiej - z Regulskiej skręcasz w Stanisława Bodycha i jedsziesz prosto do stacji w Piastowie.

3. Piastów - Pruszków

cały czas jedziesz drogą równoległą do trasy pociągu.

4. Pruszków - Nowa Wieś

dojeżdżasz do Pruszkowskiego przedłużenia Alej Jerozolimskich (czyli Wojska Polskiego) które przecinasz na światłach i jedziesz prosto (nie przez żadne wiadukty!) Prosto, aż do Armii Krajowej, w którą skręcasz, potem w ulicę Komorowską (jedziesz nią, to taka "większa" droga) mijasz rondo z ulicą Brzozową i dojeżdżasz do torów WKDki. Nie przecinasz ich, tylko skręcasz w prawo i jedziesz ulicą przy samych torach wkdki. Dojeżdżasz do stacji wkd Nowa WIeś Warszawska.

5. Nowa Wieś - Kanie Helenowskie

tu musisz przeciąć tory i pojechać dalej prosto (taką piachową drogą) równolegle do torów wkdki tylko poich lewej stronie. Potem dojedziesz na bagna :) tam jedź tą wąską ścieżką, ostrożnie, żeby sie skąpać się z kaczkami!. Przechodzisz przez mostek wkdkowy  nad rzeczką i jedziesz dalej po lewej stronie ścieżką aż do stacji WKD Kanie Helenowskie :D

Zakładam, że stamtąd sobie poradzisz :P

W razie jakichkolwiek problemów polecamy dzwonić na infolinię, gdzie nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich potrzebnych wskazówek. 

:D


0.0
(0)