Premium Badge Download on the App Store Get it on Google Play Turn-by-turn Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Custom Bike Computer Export Routes Route Previews Fall Detection Premium Support

Cycling Route 10. Teplice nad Metují - Nové Město nad Metují - Dolní Morava

117 km Distance
789 m Ascent
618 m Descent

(0 ratings)

Opět jsou dvě varianty jak se dostat z Teplic (jako v předchozí trase). Rozdíl je v tom, že se dá v Bohdašíně pokračovat na Končiny (asi 5 km úsek se zákazem pro motorová vozidla), Horní Rybníky, Trubějov, Kramolna. Nebo zpět do Náchoda tou samou cestou (rozhodně lepší!!!) , jako v předchozí trase. Z Náchoda do N. M. se dá jet přes Bražec do Vrchovin (obr.). 

Na Dolní Moravu: Buď se pojede svažitějším terénem (v podstatě kopírovat česko-polskou hranici) přes  Deštné v Oh. hor. Orlické Záhoří, Neratov, Bartošovice, České Petrovice nebo  na Dobrušku, Solnici, Rychnov n. K. Z Rychnova buď na Lupenice do Vamberku, nebo objet Vamberk přes Dlouhou Ves, Roveň a Peklo. Dál se pokračuje přes Rybnou nad Zdobnicí na Helvíkovice, Žamberk, Líšnice, Pastviny, Vlčkovice, Mladkov, Lichkov a Králíky. Od Králik přes Červený Potok až na Dolní Moravu.

 


0.0
(0)