Premium Badge Download on the App Store Get it on Google Play Turn-by-turn Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Custom Bike Computer Export Routes Route Previews Fall Detection Premium Support

Cycling Route in Uničov, Olomoucký kraj, Czechia

12. Uničov - Horní náměstí Olomouc - Trojhalí Ostrava

0
Open this route in Bikemap Web

Open this route in Bikemap Web

135 km
Distance
539 m
Ascent
572 m
Descent
-:-- h
Duration
-- km/h
Avg. Speed
--- m
Max. Elevation

About This Route

Z Uničova přes Želechovice, Pňovice (buď jet do Pňovic po hlavní přes Žerotín, nebo si to střihnout po cyklostezce rovnou do Pňovic), Chomoutov až do Olomouce. 

Z Olomouce? Opět je zde zakázaný úsek z Lipníku n. B. přes Slavíč do Hranic (E442). Takže tudy pojede auto a cyklisté pojedou po cyklostezce podél Bečvy až do Hranic. Mezi Týnem n. B. a Rybářema (na té druhé louce) je 1,5 km dlouhý úsek šotoliny (zpevnění kamenivem).

Aby toho nebylo málo, zakazování pokračuje i na E462 a dokonce to jistí zprava i E442 přes Hustopeče! Potřebujeme se dostat přes Starý a Nový Jičín do Příboru. Takže se pojede z Hranic přes ul. Tř. Generála Svobody, na křižovatce vlevo na Tř. Českosl. armády, potom vrpavo na ul. Čechova, na křižovatce vpravo po ul. Zborovská na kruháč, tam 1. výjezdem po Bělotínský na Bělotín. tam pokračuje zakázaný úsek, tudíž se musí sjet zase na Kunčice až do Špiček. dál přes Hranické Loučky, Heřmanice (to už je silnice o poznání lepší), Dub, Starojická Lhota, na Loučku, přes centrum Nového Jičína, projet Libhošť (kolem zakázaný E462), odbočit na Prchalov, Skotnice, Mošnov, Petřvlad, Stará Ves nad Ondřející, dál na Krmelín (vyhnout se Proskovicím, není tam dobrá cesta), Novou Bělou, ulicí Krmelínskou, dál přes Prodlouženou, za kruháčem dál (podjet Místeckou) na Pod Břehy, Paskovskou, Mlynářskou, přejet most přes Ostravici, potom po Frýdecké přes Kunčice až na Trojhalí.  

This cycling route is ideal for: Road bike

You will cycle on the following surfaces: Paved

Route Photos

Customize this cycling route with the Bikemap route planner.

Make it yours!

You can use this route as a template in our cycling route planner so that you don’t have to start from scratch. Customize it based on your needs to plan your perfect cycling tour.