Facebook Instagram Twitter YouTube Premium Badge Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps 3D Route Preview Fall Detection Premium Support Route

Stuttgart - Besancon ( 0.2 beta)

488 km Distance
2,392 m Ascent
2,373 m Descent

(0 ratings)

wciąż jest to pierwsza wersja opracowywanej przeze mnie trasy i niestety taka pozostanie, dopóki nie dorwę się do komputera z lepszym internetem. Choć i tak nie będę tutaj za dużo zmieniał - problemem są tylko niewygodne i dziwnie pozaznaczane przejazdy w niektótych miejscach, co spowodowane jest małą nieaktualnością papierowej wersji mojego atlasu. Problemem jest też w niektótych miejscach wysokośc, jednak dla krajobrazów, jakie oferuje Naturpark Szwarzwald pozostałbym przy tej opcji. Osobicie podzielił był ten przejazd na cztery odcinki. Trzy dłuższe i jeden krótszy na tychże wyżej wspomnianych przewyższeniach.

Na chwilę obecną naniosłem na mapę zabytki i atrakcje, jakie znalazłem przy trasie, ale ta lista jeszcze zostanie dopełniona. Póki co nie uwzględniałem modyfikacji trasy pod zabytki, gdyż nie wiem na jakie atrakcje się zdecydujemy. Z tego samego powodu ograniczyłem się do wyszukania potencjalnych noclegów, zamiast ich załatwiania. Wszystkie te braki uzupełnię po odprawie.


0.0
(0)