addalert addcircleoutline addlocation add arrow-down-left arrow-down-right arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up-right arrow-up ascent assessment bin bookmarkoutline calendar-add calendar camera caret-down caret-left caret-right caret-up check chevron-down chevron-right clock close cloud-upload cog collectionsbookmark content-view-grid content-view-list datacheckerflag1 datadownload data-upload descent directions expandhorizontal expand-horizontal-2 expand-horizontal expand-vertical eye-off eye fileadd1 filecopy filenew2 filestatisticadd2 filetaskssubtract file-images-upload fullscreenexit gauge groupadd heart home infooutline info link list-number location-pin lock logout map mobile morevertical mylocation navigateprevious navigation-drawer nearme noteadd pen pencil-write pencil personoutline pindrop place playcirclefilled playlistaddcheck power-button publish refresh remove return routes-favourites scissors search share starhalf staroutline star supervisoraccount synchronize2 text-redo time-upload timeline timer track-route trendingflat trendingup user-add users visibility vote-star-banner warning zoomin badge1 medal3 medal5 starbanner starcircle starsubtract google facebook email eye-open

Borec 2019 - 180 km

183 km Distance
1,550 m Ascent
1,550 m Descent

(3 ratings)

Borec - popis tratě: 

Borec je středně dlouhá trať vedoucí po velmi pěkných silnicích s menším provozem. Zavede nás až na jižní hranici Plzeňské kraje a na kontrolních bodech uvidíte Blatenský zámek i Zelenou Horu. Trať lze jet v obou směrech přesto doporučujeme jet po směru hodinových ručiček. 

Po startu se vydejte směrem k Boleveckému rybníku. Tímto směrem vyjíždějí, kromě Fanatika všechny silniční tratě. 

Kontrolní body: 

  1. Dožice - foto označení obce  
  2. Blatná – razítko, foto označení obce   
  3. Plánice - foto označení obce  
  4. Nepomuk- foto označení obce   
  5. Letiny - pivovar po levé straně (razítko), foto označení obce  

 Náročnost - Trať je  z 90% tvořena hladkým kvalitním asfaltem, z 10% méně kvalitními, ale velice dobře sjízdnými úseky.   

Podrobnější popis: 

Start a cíl všech tratí Fanatika je u Ranče Šídlovák. Doporučený start 7.00 - 8.00 hod  

Po výjezdu ze startu trať doporučujeme jet po Gerské ulici a na první světelné odbočíme do leva. Poté pokračujeme přes sídlište po hlavní. Na téčku doprava a na další křižovatce odbočíme do Nýřanské a sjedeme z kopce k Plaské ulici (Třemošná, Plasy - Plzeň). Následně již po cyklostezce okolo Boleveckého rybníku.. Po výjezdu z Plzně pokračujeme na Koterov, Starý Plzenec a v Nezvěsticích na Blovice. Poté v Blovicích směr Ždírec a Nepomuk. Po příjezdu do Dvorce do leva, směr Dožice, kde je první kontrolní bod. Po cyklostezce až na hlavní silnici kde se dáme do prava na Lnáře a Blatnou. Ve Lnářich okolo zámku a v mírném kopci do leva a pokračujeme do Blatné, kde je možnost občerstvení a další kontrolní bod. 

Poté po kostkách objedeme Blatenský zámek a po 1 km zahneme na hlavní do leva na Kadov. V Kadově do leva na Velký Bor a doprava na Defurovy Lažany. Odtud na Plánici. V Plánici máme další kontrolní bod.  

Pokračujeme na Nepomuk, kde se nezajíždí do centra, ale pouze vyfotíme označení obce a poté pokračujeme směr Žinkovy a Skašov. 

Ze Skašova směr Letiny do Letinského pivovaru poslední kontrolní bod s možností dobrého občerstvení. Přes Štěnovice se vrátíme zpět do Plzně. 

This route is based on Západočeským regionem na 17 hod. Trasa C 170km


5.0
(3)icon-helpcenter
icon-helpcenter
icon-helpcenter
Bikemap Newsletter