addalert addcircleoutline addlocation add arrow-down-left arrow-down-right arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up-right arrow-up ascent assessment bin bookmarkoutline calendar-add calendar camera caret-down caret-left caret-right caret-up check chevron-down chevron-right clock close cloud-upload cog collectionsbookmark content-view-grid content-view-list datacheckerflag1 datadownload data-upload descent directions expandhorizontal expand-horizontal-2 expand-horizontal expand-vertical eye-off eye fileadd1 filecopy filenew2 filestatisticadd2 filetaskssubtract file-images-upload fullscreenexit gauge groupadd heart home infooutline info link list-number location-pin lock logout map mobile morevertical mylocation navigateprevious navigation-drawer nearme noteadd pen pencil-write pencil personoutline pindrop place playcirclefilled playlistaddcheck power-button publish refresh remove return routes-favourites scissors search share starhalf staroutline star supervisoraccount synchronize2 text-redo time-upload timeline timer track-route trendingflat trendingup user-add users visibility vote-star-banner warning zoomin badge1 medal3 medal5 starbanner starcircle starsubtract

AIMTEC Fitness jízda

7 km Distance
70 m Ascent
70 m Descent

(0 ratings)

Jezdíš na kole, ale desítky kilometrů jsou pro Tebe moc? Nechceš se nikam hnát a chceš si jen tak užít jízdu v přírodě? Chceš se projet s rodinou?

Pak právě pro Tebe je určena AIMTEC Fitness jízda. Trasa v okolí Chlumu o délce 7 km je opravdu pro každého. Stačí se přihlásit a můžeš vyrazit! Startovné pro dospělého je 150 Kč a v cíli na něj čeká jako odměna teplý oběd, děti startují za 100 Kč. Ale pozor, kdo se zúčastní dětských závodů, startovné už v rámci AIMTEC Fitness jízdy neplatí!

A po výkonu je potřeba se odměnit, čekají na tebe zábavné atrakce, horolezecká stěna s výškou 8 metrů, nafukovací skákací hrad, dovednostní sportovní soutěže, soutěže v malování a mnoho dalšího. Nebude chybět ani dobré občerstvení a dobrá muzika.


0.0
(0)icon-helpcenter
icon-helpcenter
icon-helpcenter
Bikemap Newsletter
Top