Premium Badge Download on the App Store Get it on Google Play Turn-by-turn Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Custom Bike Computer Export Routes Route Previews Fall Detection Premium Support

Cycling Route in Czchów, Lesser Poland Voivodeship, Poland

Ośrodek Piaski - Nowy Sącz - Przehyba (HC) - Stary Sącz - Łososina - Czchów

0
Open this route in Bikemap Web

Open this route in Bikemap Web

135 km
Distance
1585 m
Ascent
1578 m
Descent
-:-- h
Duration
-- km/h
Avg. Speed
--- m
Max. Elevation

About This Route

Całodniowa trasa o dużym stopniu trudności. Z Ośrodka trasa wiedzie przez Paleśnicę w kierunku Gródka nad Dunajcem, gdzie można zrobić przerwę przy jeziorze (gastronomia). Następnie kierujemy się do Nowego Sącza, gdzie istnieje możliwość zatrzymania się w rynku lub ominięcia centrum. W Gołkowicach Dolnych rozpoczyna się bardzo trudny 13 kilometrowy podjazd pod Przehybę. Jest to trzeci najtrudniejszy szosowy podjazd w Polsce o średnim pnachyleniu 6% przez 13 kilometrów. Na górze schronisko PTTK oraz genialne widoki na Beskid Sądecki i Tatry. W drodze powrotnej możliwość zatrzymania w Starym Sączu. Powrót przez Chomranice, Łosoinę oraz Czchów. Trasa zawiera znaczną ilość podjazdów i jest przeznaczona dla zaawansowanych rowerzystów oraz kolarzy. Ruch zależnie od drogi - w rejonach Sącza duży, w większości miejsc mały. Na podjeździe pod Przehybę ruch zerowy (zakaz wjazdu dla samochodów). Stan nawierzchni zróżnicowany. W centrach miast - średni, miejscami bardzo zły (ulica Węgierska). Poza miastami dobry. 

Customize this cycling route with the Bikemap route planner.

Make it yours!

You can use this route as a template in our cycling route planner so that you don’t have to start from scratch. Customize it based on your needs to plan your perfect cycling tour.