Premium Badge Download on the App Store Get it on Google Play Turn-by-turn Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Custom Bike Computer Export Routes Route Previews Fall Detection Premium Support

Cycling Route in Otrokovice, Zlín, Czechia

Otrokovice - Vizovice

0
Open this route in Bikemap Web

Open this route in Bikemap Web

39 km
Distance
239 m
Ascent
122 m
Descent
-:-- h
Duration
-- km/h
Avg. Speed
--- m
Max. Elevation

About This Route

Trasa z Otrokovic do Vizovic není náročná, dlouhá je zhruba 29 kilometrů. Plynule ji cyklisté zvládnou za dvě hodiny, se zastávkami kvůli pořízení fotek za zhruba dvě a půl hodiny. U výletu spojeného s návštěvou památek je třeba samozřejmě počítat s mnohem delším časem. Trasa z Otrokovic do Zlína vede až do Prštného po nově vybudované cyklostezce po levém břehu řeky, po průjezdu kolem továrního areálu se trasa vrací k řece na pravobřežním Fügnerově nábřeží a z Příluku pak navazuje na další nový úsek cyklostezky vedoucí přes Lužkovice do Lípy. Odtud do Vizovic pojedete po místních komunikacích a silnicích nižších tříd. Podél cyklostezky jsou vybudovány přístřešky a odpočívadla pro cyklisty. Po cestě je možné navštívit řadu památek. 

Customize this cycling route with the Bikemap route planner.

Make it yours!

You can use this route as a template in our cycling route planner so that you don’t have to start from scratch. Customize it based on your needs to plan your perfect cycling tour.