Premium Badge Download on the App Store Get it on Google Play Turn-by-turn Navigation Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps Custom Bike Computer Export Routes Route Previews Fall Detection Premium Support

Cycling Route in Turek, Greater Poland Voivodeship, Poland

Turek-Jeziorsko [średnio-wymagająca]

0
Open this route in Bikemap Web

Open this route in Bikemap Web

28 km
Distance
70 m
Ascent
74 m
Descent
-:-- h
Duration
-- km/h
Avg. Speed
--- m
Max. Elevation

About This Route

Dystans spory, ale do pokonania. Od Turku do żuk elegancka ścieżka rowerowa-bruk. Od Żuk do Kaczek Średnich droga asfaltowa, mało uczęszczana przez samocody. Następnie kawałek żwirowej drogi między polami i gospodarstwami, ale to jest niedługi odcinek. Dystans między Wietchininem a Mikulicami ponownie droga asfaltowa. Po wyjechaniu za obszar zabudowany wjeżdżamy na ścieżkę żwirową wiodącą do Kantorka. Między Kantorkiem-asfalt. Ponownie po opuszczeniu obszaru zabudowań wjeżdżamy na drogę leśną, w tym miejscu utrudnieniem mogą okazać się dziury, gałęzie i nierówna nawieżchnia (choć dla mnie to cały urok wypraw rowerowych). Po wyjechaniu z lasu jedziemy ciężkim odcinkiem piaszczystym, współczuję tym na cieniuśkich oponach. Na pewnych fragmentach można się nieźle zakopać. Rada: rura i do przodu! :) . Zjeżdżając z tego bardziej wymagającego odcinka, pedałujemy po asfalcie do samej tamy zbiornika Jeziorsko. Wzdłuż tamy biegnie coś na kstałt ścieżki rowerowej- płyty betonowe odgrodzone od ulicy podwójnymi solidnymi barierkami. Na miejscu można udać się w dół tamy, nad rzekę Wartę. Widzimy tam elektrownię wodną i śłuzy spustowe. Możemy oczywiście również użądzić piknik na łące wzdłuż wałów. Kcyk kanapki i ciastka dodadzą uroku wycieczce. :)

Plik *.gpx zapożyczony od użytkownika Marcin P.

This cycling route is ideal for: MTB

You will cycle on the following surfaces: Paved Unpaved Gravel

Customize this cycling route with the Bikemap route planner.

Make it yours!

You can use this route as a template in our cycling route planner so that you don’t have to start from scratch. Customize it based on your needs to plan your perfect cycling tour.