Facebook Instagram Twitter YouTube Premium Badge Offline Maps Bike Type Optimized Routing Premium Maps 3D Route Preview Fall Detection Premium Support Route

TdF 2017 Entrevaux - Isola / 4th Stage (7.6.2017)

84 km Distance
1,880 m Ascent
1,488 m Descent

(0 ratings)

Tour de Provence + Haute Alpes

Ubytování hned za městečkem Isola : Camping Le Lac des Neiges

Kemp Le Lac des Neiges je situován hned za městečkem Isola směrem na Saint-Étienne-de-Tinné mezi řekou La Tinée a hlavní silnicí M2205. Jediný co je však slyšet, je hučící řeka. Z obou stran je lemován strmými svahy, no prostě stoupající údolí směrem na Col de la Bonette. Sociální zařízení bez problémů, pěkné a čisté. K dispozici je zdarma Wifi (samozřejmě se musí sedět u recepce, kde je nejsilnější signál). Opět žádné výhrady ani připomínky. Pokud nemáte nakoupené bagety na snídani, můžete ráno dojet do pekárny vzdálené 1,5 km od kempu (Place Jean Gaissa / Isola). Hned vedle pekárny je drobný obchod, to vše naproti kostelu La Madone.

Pro vysvětlení proč jsme na silnici D28 vraceli a jeli po silnici D428: Původně jsme chtěli jet po silnici D28 přes Beuil a napojit se na silnici D30 směrem na Roubion a dále do Saint-Sauveur-sur-Tinée. Tuto cestu lemují krásné červené skály. Bohužel na cestě probíhaly stavební práce na jednom z několika tunelů. Proto jsme byli nuceni zvolit záložní plán, který jsme měli připravený. Vrátili jsme se kousek zpět a jeli po silnici D428 přes Pierlas a Ilonse až na silnici M2205. A dále po šesti kilometrech jsme se v Saint-Sauveur-sur-Tinée napojili na původní trasu. Co musím pochválit, bylo to, že za Pierlas na samém vrcholu cesty na Col de la Sinne (1438 m) je opravdu nádherné posezení. Na krásném travnatém prostranství jsou stoly s lavicemi, kde se můžete např. naobědvat. A k tomu ty nádherný panoramata. A poté sjezd dlouhý 14 km, na výšku 1030 metrů. To nemá chybu.


0.0
(0)